Dünyamıza hoşgeldin...

Mimaki hakkında

Dünya Çapında Genel Merkezler: Mimaki Engineering

Mimaki mühendislik firması, 1975 yılında Japonya’da kuruldu. Şirket, o günden beri sürekli olarak artan itibarı ve etkisiyle küresel bir firma haline geldi. Geniş formatlı mürekkep püskürtmeli baskı makineleri ve yüksek hassasiyetli kesim plotter’ları alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan şirketimiz, şu anda Asya, Pasifik, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da büyük üretim üsleri işletmektedir.

Mimaki Europe B.V

2004 yılında Amsterdam’da kurulan ve şirketin EMEA bölgesine açılan kapısı olan Mimaki Europe B.V., satış, pazarlama, lojistik, yönetim ve yüksek eğitimli alan hizmeti teknisyenlerinin yanı sıra güçlü bir distribütör ve bayi ağından da sorumludur.

Tamamı Mimaki Engineering Co. Ltd.’ye ait olan Mimaki Europe, Hollanda’daki Avrupa Genel Merkezi ve EMEA bölgesindeki 7 diğer lokasyonu ile daima birinci sınıf bir hizmet ve destek sağlamayı prensip edinmiştir. Müşterilerimizin koşul ve gereksinimlerini en ince ayrıntısına kadar analiz ederek onlara işlerini büyütmeleri için mümkün olan en iyi konfigürasyonları öneririz.

Mimaki olarak ilkemiz, sektörün yeni standartlarını belirleyen teknolojiler geliştirmek ve müşterimizin hayal gücünü nefes kesen gerçek uygulamalara dönüştüren makine ve ürünler üretmektir.

Gelin, birlikte yaratalım. Let’s create…together.


Yarattıklarımız
Mimaki olarak, onlarca yıllık tecrübemizle endüstriyel geniş format boya püskürtmeli baskı makineleri ve kesim plotter’ları üretip satarız. Donanımı, yazılımı ve sarf malzemeleri ile tam entegre bir iş akışı sunan çözümümüz, üstün, güvenilir, kullanıcı dostu ürünlerden oluşur.
Sayfaya devam et
İnovasyon mirası
Dünyanın ilk A2 boyutlu masaüstü kalemli plotter’larından dünyanın en uygun maliyetli geniş flatbed UV LED yazıcılarına kadar büyük Ar-Ge yatırımları ile tanınan Mimaki, daima yenilikçi teknolojiler ve öncü yeni ürünler yaratmaya çalışır. Sektörde ilk olma özelliği taşıyan ürünlerimizden bazılarını burada bulabilirsiniz.
Sayfaya devam et
Pazar Segmentleri
Mimaki olarak tabela ve grafik, endüstriyel ürün, tekstil ve konfeksiyon alanlarından uzmanların güçlerine güç katmayı sürdürüyoruz. İnovasyona verdiğimiz önem ve dikey bütünleşmiş pazarlama stratejimiz ile ürünlerimizi sürekli olarak daha da geliştiriyoruz.
Sayfaya devam et
Küresel İşletme
Mimaki, dünya genelinde 150 ülkede faaliyet gösteren küresel bir işletmedir. Avrupa ve ABD gibi uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin yanı sıra Çin ve Brezilya gibi hızla gelişmekte olan ülkelerde de denizaşırı satış iştiraklerimiz kanalıyla zengin bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz.
Sayfaya devam et
Yönetimi Vizyonu
Mimaki olarak daima inovasyon peşindeyiz. Dijital baskı ve kesim teknolojilerinde dünya çapında bir öncü olarak güvenilir, yüksek kaliteli ürünler ve çok çeşitli destekleyici yazılım ve sarf malzemeleri geliştiririz.
Sayfaya devam et
Kalite Güvencesi
Mimaki olarak müşterilerimizin hedef ve hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak için onlara daima en gelişmiş ürünleri sunmaya çalışırız. Bunu başarmak için müşterilerimize kulak verir ve onların söylediklerinden yola çıkarak yenilikçi çözümler geliştiririz.
Sayfaya devam et
Kurumsal Medya
Bizi daha yakından tanımak için kurumsal videolarımızı izleyin.
Sayfaya devam et
Mimaki Genel Merkez Özeti
Japonya’daki küresel genel merkezimizi daha yakından tanıyın.
Sayfaya devam et
Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR) aktiviteleri
Mimaki olarak, gerek teknolojik yeniliklerimiz gerekse kurumsal kültürümüz ile faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde çevresel sürdürülebilirlik, kurumsal sorumluluk ve toplumun eğitilmesine destek için titizlikle planlanmış yatırımlar yaparız.

Mimaki Europe