Mimaki Feragatnamesi

Genel Açıklama
Aşağıdakiler Mimaki Europe BV ile aranızda yapılacak olan yasal anlaşmanın koşullarıdır. Bu websitesine erişim, tarama yapmak veya kullanarak koşulları okuyup, anlayıp kabul ettiğinizi ve bu koşullara uyacağınızı beyan eder ve kanun çerçevesinde uygulanacak yasaları ve düzenlemeleri, ihracat ve düzenlemeleri de dahil olmak üzere geçerli yasal uygulamaları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu koşulları Kabul etmediğiniz taktirde lütfen bu Websitesini kullanmayınız.

Mimaki Europe BV sizi önceden haberdar etmeksizin Kullanım koşullarını veya bu sitede yayınlanmakta olan her hangi bir bilgiyi yenileyebilir ve sizi son durumdan e-mail aracılığıyla haberdar edebilir. Mimaki Europe BV ürünlerde, hizmetlerd, programlarında yenilik veya geliştirme çalışmaları yapabilir ve bunları önceden haber vermedenuygulamaya koyabilir.

Genel
bu websitesinde toplum kurallarına ve telif haklarına dahil olan bilgiler bulunmaktadır ve bu kurallara uyulması gerekmektedir.
Bu site ve içeriği önceden Mimaki Europe BV’ya yazılı baş vuru yapılıp olumlu cevap alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılamaz, başka bir sayfaya yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, dağıtılamaz veya benzer işlerin yaratılmasında kaynak olarak kullanılamaz, verilecek olan izin sadece ve sadece sizing bilgisayarınızda bu websitesini açıp göstermek için kullanabilme izninizdir bu da size özel bir kullanımdır hiç bir ticari hedefi olamaz veya bir başkasına devredilemez. Bu izin sizin websitesinde değişiklik veya güncelleme yapmanıza izin vermez. Telif hakkı, ticari marka ve diğer uygun bilgilere dokunmadan değiştirmeden kullanacağınızı beyan eden izin ve koşullar sadee u sitede yayınlanan ve beraberinde verilen bilgiler için geçerlidir. Hali hazırda üzerinde çalışılmakta olan yeni ürünler, yazılımlar veya diğer materyaller için söz konusu değildir. Sadece yayında olan ve download edilmesinde sakınca görülmeyen bilgiler için geçerlidir, çok fazla sayıda materyal kullanılmamalıdır, kullanıldığı taktirde konuyla ilgili yasalar, şartlar ve uyarılar dilate alınmalıdır.
Söz konusu şartlar, yasalar ve uyarılarla ters düştüğünüz vyea uygulamadığınız taktirde, size verilen haklar önceden uyarı yapılmadan iptal edilir ve hemen ardından indirdiğiniz bilgileri içeren bütün yazılı göreselleri imha etmelisiniz. Elbette bir önceki paragrafta geçerli koşullar göz önüne alındığında durum farklıfır. Mimaki Europe BV size her hangi bir patent, ticari marka, telif hakkı veya diğer malzemeler beya entellektüel bilgi için ekspres veya ima edildiği gibi bir hak vermez. Bu websitesindeki bilgileri ve içeriği başka bir sitede yayınlayamaz veya başka bir kaynakta yayınlayamazsınız.

Belirli Feragatler
Bu websitesinde yayınlanan bilgilerin doğru, günvel ve eksiksiz olduklarıyla ilgili bir vaadimiz yoktur, ayrıca bu sitenin bazı teknik sorunları ve tipografik hataları olabilir. Mimaki Europe BV bu konuda, güncellemeler konusunda ve her zaman güncel bilginin yayınlanacaı konusunda veya yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve bütünselliği konusunda herhangi bir sorumluluk almaz (ve bu sayede bu sorumluluktan feragat ettiğini duyurur). Bu nedenle her hangi bir karar vermeden, servis veya ürün almadan önce veya sizing için önemli olan konularda yapılan açıklamalar hakkında doğruluğu ve tam bilgilendirilme gerçekleştiği konusunda teyid almalısınız.
Mimaki Europe BV rapor edilen sorunlardan hepsinin Mimaki Europe BV tarafından çözümleneceğini garanti etmez. Mimaki Europe BV sorunu çözmeyi hedeflese bile bunun garantisini veremez.

Gizli bilgi
Mimaki Europe BV sizden websitesi aracılığıyla gizli bilgi veya hissedarlık bilgilerini istemez. Bu gbi bilgileri websitesi aracılığıyla yolladığınız taktirde Mimaki Europe BV’nin bu bilgilere GİZLİ DEĞİL gözüyle bakar ve değerlendirir. Mimaki Europe BV’ye gönderdiğiniz bilgiler ve materyaller aracılığıyla Mimaki Europe BV’ye bunları kullanma, yayınlama, basma, yükleme, paylaşma, dağıtma ve halka açık olarak bilgileri paylaşma, değiştirme, yenileme, benzer uygulamaları kullanma ve özgürce değerlendirme hakkını sınırsız ve rededilemez şekilde vermiş oluyorsunuz. Aynı zamanda Mimaki Europe BV’nin gönderilen fikirleri, kavramları, özerl ürün bilgilerini veya teknikleri her ne sebeple olursa olsun kullanmakta özgürdür. Ancak bu bilgiyi sizin gönderdiğinizi be diğer bilgileri yayınlamadan once mutlaka: (a) adınızı yayınlamadan önce sizden izin alırız; (b) sizi sitemizin her hangi bir ortamında yollamış olduğunuz materyalleri veya diğer bilgileriadınızı vererek paylaşacağımızı bildirir izin alırız; (c) veya bunu yapmak için yasal olarak talepte bulunuruz. Mimaki EuropeBV’ye gönderdiğiniz ürün veya hizmet almak için verilen kişisel bilgiler Gizlilik Prensiplerimiz çerçevesinde işlem görecektir.

Küresel geçerlilik
Mimaki Europe BV’nin World Wide Web (Dünya Çapında Ağ)’de yayınlanan bilgileri ürünlerinden bazılarına direkt veya endirekt göndermeler içerebilir, yayınlanan programlardan ve hizmetlerden bazıları sizin ülkenizde bulunmayabilir veya geçerli olmayabilir. Bu tür yayınlar Mimaki Europe BV’nin bu ürünleri, programları veya servisi sizing ülkenizde yapacak olduğunun veya niyeti olduğunun garantisini vermex. Lütfen ülkenizdeki Mimaki Europe BV danışmanıyla görüşerek bu ürün, program veya hizmet konusunda sizin ülkeniz ve bölgeniz için geçerli olup olmadığını öğrenin.

İş ilişkileri
Bu websitesi Mimaki Europe BV wbesitesi ve kaynakarına ait olmayan linkler veya referanslar verebilir. Mimaki Europe BV kendi ürün guruplarında olmayan ve şirket bünyesinde olmayan üçünkü kişilerden kaynaklanan ve websitesine link verilmiş diğer sitelerde adı geçen konularda tanıtım, garanti veya başka taahhütlerde bulunmaz. Mimaki Europe BV Web sitesinin haricinde başka bir siteye verilen referans veya link Mimaki Europe BV’nin buada adı geçen ürünleri desteklediği, veya kullanımını teşvik ettiği anlamına gelmez, bu tür bilgiler linki olan sitenin sahibinin vermesi gereken cevaplardır. Ayrıca Mimaki Europe BV yapacağınız her hangi bir alış verişte (veya kullanılan linkte) başka bir tedarikçiyle aranızda taraf veya sorumlu olamaz ve bu şekilde kabul edilemez . Aynı zamanda Mimaki Europe BV’nin bu tür sitelerin varlığından ve yayınından sorumlu tutulamaz, bu tür sitelerden takip edeceğiniz, içerik, hizmet, ürün ve diğer malzemeler konusunda Mimaki Europe BV sorumluluk taşımaz.

Mimaki Europe BV websitesinin dışına bir siteye girdiğinizde sitede Mimaki Europe BV-logosu görseniz bile bu sitenin Mimaki Europe BV’den bağımsız olduğunu ve kontrolü altında olmadığını bilginize sunarız. Virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından, olası zararlı programlardan makinenizi, sisteminizi ve önemli olduğunu düşündüğünüz bilgileri korumak için önlem almak sizing elinizdedir.

bu siteye Link vermek
Bu sitede yayınlanacak olan bütün linkler öncelikel Mimaki Europe BV tarafından yazılı olarak onaylanmalıdır, Mimaki Europe BV’nin Kabul edeceği linkerde aşağıda verilen koşullar geçerli olmalıdır, verilen link tıklanıp active edildiğinde; (a) bu websitesinin her hangi bir sayfasında veya her hangi bir görsel malzemesinde çerçeve yaratıp teknikler kullanarak görüntüsünü bozmamalıdır; (b) Mimaki Europe BV ile olan ilginizi yanlış temsil eder türden bilgiler olmamalı; (c) Mimaki Europe BV’nin sizi ve ürününüzü veya servisinizi onaylayıp tavsiye ettiğini ima eder cinsten olmamalıdır; ve (d) Mimaki Europe BV hakkında yanıltıcı ve yalanlayıcı bilgiler içerip, kendi ticari markasının içeriğindeki iyi niyeti zedeler cinsten olmamalıdır. Bunlara ek olarak Mimaki Europe BV ile anlaşıp size sitede link verme izni verdiğinde istediği zaman tek taraflı olarak bu izni iptal etmekte ve her hangi bir önbildirim yapmadan bu linki kaldırma hakkına sahip olduğunu baştan Kabul edersiniz. Bu gibi bir durumda Mimaki Europe BV websiteesine ve ticari markasına olan bütün göndermeleri, linkleri ve bilgileri kaldırmayı taahhüt edersiniz.

Çeviriler
Bu websitesinde yayınlanan bazı bilgiler İngilizce’den başka dillere de çevrilebilir. Bilgiler bir kişi veya tamamen bilgisayar tabanlı bir program tarafından hiç bir insan müdahalesi olmadan çevirilmiş olabilir bu çeviriler size bir kolaylık olsun diye sunulmaktadır, Mimaki Europe BV bu tür bilgilerin doğru veya tam çevirisi konusunda her hangi bir taahhütte ve çalışma içinde bulunmadığını beyan eder. Çevirilerin bilgisayar tabanlı bir programdan mı yoksa bir insane taraffından mı yapıldığı konusunda bir cevap vermekle yükümlü değildir.
Ek koşullar konusunda lütfen aşağıda yayınlanmış olan Feragatname Bildirisi ilave koşullar kımını okuyuınuz.

FERAGATNAME BİLDİRİSİ
BU SİTEYİ KULLANMAK TAMAMEN SİZİN İNSİYATİFİNİZDEDİR. YAYINLANAN BÜTÜN MATERYALLER, BİLGİ, ÜRÜN, YAZILIM, PROGAM VE SAĞLANAN HİZMETLER “YAZILDIĞI GİBİDİR” HER HANGİ BİR GARANTİ VEYA YETKİ İÇERMEMEKTEDİR. MIMAKI EUROPE B.V. KANUNLAR ÇERÇEVESİMDE TANINAN EN GENİŞ KAPSAMIYLA BURADA IFADE EDİLEN ANLAŞILAN, MEŞRU VE DIĞER YETKİ VE GARANTİLER VEYA TEMSİL EDİLEN ÜRÜNLER, LİMİTSİZ OLANLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE ÜRÜNLERİN ALINABİLİR OLMALARI, İYİ DURUMDA OLMALARI, ÖZELLİKLE BİR İŞLEM İÇİN KULLANILABİLİR OLDUKLARI VE HISSEDARLIK BİLGİLERİ VE ENTELLEKTÜEL HAKLARI KONUSUNDA BİR GARANTİ SUNMAZ. MIMAKI EUROPE B.V. HER HANGİ BİR LİMİT OLMAKSIZIN BU WEBSİTESİNİN YAYININ KESİNTİSİZ OLACAĞI, ZAMANLAMASININ TANIMLANACAĞI, GÜVENLİ VE HATASIZ OLACAĞI KONUSUNDA HER HANGİ BİR GARANTİ VEYA TEMSİL HAKKI İDDİA ETMEZ.

BURADAN İNDİRECEĞİNİZ VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ALACAĞINIZ BİLGİLERİ, MATERYALLERİ, ÜRÜN, YAZILIM, PROGRAM VEYA SERVİSİ TAMAMEN KENDİ SORUMLULUĞUNUZLA ALACAĞINIZI VE SONUCUNDA OLUŞABİLECEK HASARDAN, BİLGİSAYARINIZDA BİLGİ KAYBI VEYA SORUNU OLSA BİLE KENDİ SORUMLULUĞUNUZDA OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ.
BAZI HÜKÜMETLER TÜM GARANTİLERDEN FERAGAT EDİLMESİNİ KABUL ETMEZ, BU DURUMDA YUKARIDA SÖZ KONUSU OLAN BİLGİLER SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

SORUMLU TUTULDUĞU DURUMLAR
MİMAKİ EUROPE B.V. BU WEBSITESINDE YAYINLANAN VEYA BURADA LİNK VERİLMİŞ SİTELERDE DUYURULAN, YAYINLANAN, KULLANIMA AÇIK, İNDİRİLEBİLEN, VEYA KULLANIM İMKANI SUNULAN MALZEME, ÜRÜN, SERVİS DAHİL OLMAK ÜZERE, İŞ KAYBI, GECİKMESİ, KAR VEYA BİRİKİMLERİN KAYBI NEDENİYLE HİÇ BİR İSTİSNA KABUL EDİLMEKSİZİN, HİÇ BİR KOŞULDA HİÇ BİR TARAFA VEYA OLAYA DİREKT VEYA ENDİREKT OLARAK, TESADÜFİ, OZEL, ÖRNEK TEŞKİL EDEN, VEYA BİR SONUÇ NEDENİYLE TARAF KABUL EDİLEMEZ. MIMAKI EUROPE B.V. BU TÜR KAYIPLARIN OLABİLECEĞİ KONUSUNDA UYARIDA BULUNMUŞ OLSA BİLE SORUMLU TUTULAMAZ. BU SORUMLULUK FERAGATNAMESİ HER TÜR DURUM İÇİN GEÇERLİDİR VE İSTER KONTRATLI, GARANTİLİ, HAKSIZ FİİLİYAT VEYA BAŞKA YASAL TEORİLER OLSUN GEÇERLİLİĞİNİ KORUR.

bu websitesi aracılığıyla sunulan malzeme, bilgi, ürün, yazılım veya hizmetler hakkına ilave veya farklı koşullar ve uyarılar belirli maddeler için geçerli olabilir. Bu koşullar ve uyarılar konusunda bir anlaşmazlığa düşüldüğü taktirde lütfen kullanıl koşullar sayfasını açın orad göreceğiniz Uygulanabilir anlaşmalar ve uyarılar bölümünü okuyunuz.