Dünyamıza hoş geldiniz...

Mimaki hakkında

Go Back

Pazar Segmentleri

Mimaki olarak tabela ve grafik, endüstriyel ürün, tekstil ve konfeksiyon alanlarında uzmanların güçlerine güç katmayı sürdürüyoruz. İnovasyona verdiğimiz önem ve dikey bütünleşmiş pazarlama stratejimiz ile ürünlerimizi sürekli olarak daha da geliştiriyoruz.

Tutkunuzu kazanca dönüştürün! Neler üretebilirsiniz?

Tabela ve Reklam

Pazarın kalite ve hız standardını siz ayarlayın! Mimaki inkjet çözümleri ile reklam, POS ve serge grafiği, vitrin grafikleri, araç giydirmeleri ve kişisel baskı alternatifleri ile oldukça etkili ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Özel inkjet teknolojisini kullanan baskı makineleri ile çeşitli malzemelere canlı ve çekici baskılar elde edebilirsiniz.

Ana yüzeyler: PVC kaplama, afiş, cam filmi ayrıca ahşap, metal ve cam gibi özel malzemeler(UV baskı makinelerimizle).


Endüstriyel

Üretimin standartları değişiyor. Mimaki baskı makineleri ve UV kürlenebilir boyası ile hediyelik eşya, farklı objeler ve sınırsız endüstriyel ürünler elde etmek için kullanılabilir.

Ana yüzeyler: plastik, akrilik, cam, metal, deri, tahta ve daha fazlası.


Tekstil ve Giyim

Değişen modayı takip edin ve depo alanlarınızı azaltın! Kişiye özel ev ve hazır giyim konusunda tükecilerde talepler gün geçtikçe artıyor. Mimaki’nin süblimasyon transfer ve doğrudan kumaşa baskı makineleri ile üretimi kolaylaştırmak, pazara hızlıca kaliteli ürün sunmak ve değişen trandlerle güncel kalmak için kumaşa ve hazır giyim üzerine baskı yapabilirsiniz.

Ana yüzeyler: polyester, şifon, pamuk, ipek ve daha fazlası.

 
 

Mimaki Eurasia