Dünyamıza hoş geldiniz...

Mimaki hakkında

Go Back

Pazar Segmentleri

Mimaki olarak tabela ve grafik, endüstriyel ürün, tekstil ve konfeksiyon alanlarında uzmanların güçlerine güç katmayı sürdürüyoruz. İnovasyona verdiğimiz önem ve dikey bütünleşmiş pazarlama stratejimiz ile ürünlerimizi sürekli olarak daha da geliştiriyoruz.

Tutkunuzu kazanca dönüştürün! Neler üretebilirsiniz?

Tabela ve Reklam

Pazarın kalite ve hız standardını siz belirleyin! Mimaki inkjet çözümleri ile reklam tabelaları, POS ve vitrin grafikleri, araç giydirme uygulamaları ve kişisel baskı alternatifleri gibi oldukça etkileyici ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Özel inkjet teknolojisini kullanan baskı makinelerimiz ile geniş bir malzeme yelpazesinde canlı ve göz alıcı baskılar elde edebilirsiniz.

Ana yüzeyler: PVC, branda, cam filminin yanı sıra ahşap, metal ve cam gibi özel malzemeler (UV baskı makinelerimizle).

Endüstriyel

Üretimin standartları değişiyor. Mimaki baskı makineleri ve UV kürlenmeli boyaları ile olağanüstü kalitede hediyelik eşya, promosyon ürünleri ve endüstriyel ürünler yaratabilirsiniz.

Ana yüzeyler: plastik, akrilik, cam, metal, deri, tahta ve daha fazlası.

Tekstil ve Giyim

Değişen modayı takip edin ve stok tutma ihtiyacınızı azaltın! Tüketicilerin kişiselleştirilmiş ev tekstili ve hazır giyime yönelik talepleri gün geçtikçe artıyor. Mimaki’nin süblimasyon transfer ve doğrudan kumaşa baskı makineleri ile üretimi kolaylaştırmak, pazara hızlı şekilde kaliteli ürünler sunmak ve değişen trendleri takip etmek için çok çeşitli kumaşlara ve hazır giyim ürünlerine baskı yapabilirsiniz.

Ana yüzeyler: polyester, şifon, pamuk, ipek ve daha fazlası.

Mimaki Eurasia

location image