Dünyamıza hoş geldiniz...

Mimaki hakkında

Go Back

Ürettiklerimiz

Mimaki olarak, onlarca yıllık tecrübemizle endüstriyel geniş format boya püskürtmeli baskı makineleri ve kesim plotter’ları üretip satarız. Donanımı, yazılımı ve sarf malzemeleri ile tam entegre bir iş akışı sunan çözümümüz, üstün, güvenilir, kullanıcı dostu ürünlerden oluşur.

Mimaki endüstriyel inkjet baskı makineleri

Geniş format bas-kes çözümlerinde geniş yelpazesiyle endüstri lideri olan Mimaki inovasyon, kalite ve güvenilirlikte uzmandır. Flatbed, rulodan ruloya ve hibrit bas-kes ekipmanlarımız çok çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılar. Hemen hemen tüm endüstri, reklam ve grafik, tekstil ve hazır giyim ihtiyaçlarına bas-kes çözümleri sunuyoruz.

Ölçü: 6.5 metrekareye kadar olan malzemeler ile üretim yapabilirsiniz.

Yüzey: Plastik, cam, ahşap, deri ve kumaş gibi çeşitli metaryeller üzerine yüksek baskı kalitesi ile göz alıcı baskılar yapabilirsiniz.

Kişisel üretimler: Dijital inkjet baskı sistemlerimiz baskı kalıpları gerektirmediği için küçük üretimler hızlı, kolay ve ekonomiktir.

Ekolojik sürdürülebilirlik: Geniş format inkjet baskı çözümlerimiz, geleneksel baskı teknolojilerine oranla daha az boya kullanır, daha az atık üretir ve ofset veya fleksografik plaka yapım işlemlerinden kaynaklanan kirlenmiş atık su deşarjını ortadan kaldırır.

Boyalar

Baskı makinelerimiz ve boyalarımızın birlikte uyum içerisinde çalışmasıyla, birbirine entegre sistemlerimiz olağan üstü baskılar sunar. Çoğu malzeme üzerinde yüksek çözünürlüklü renkler için çok çeşitli solvent, pigment ve su bazlı boyalar geliştiriyoruz. Mimaki boyaları doğrudan güneş ışığına, suya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.


Plotterlar

Mimaki sürükleme bıçağını (drag knife) kullanan dünyadaki ilk makineyi tanıtarak 1987’de kesme çözümleri için bir temel ölçüt belirlemiş oldu. Bu teknoloji, elle boyanmış yazı ile yapılan basit tabelalardan, göz alıcı fotoğraflar ve resimlere geçişi tanıttı. Pazarda oldukça ilgi ile karşılanan yenilikçi plotterımız sürekli inovasyonun temelini oluşturuyordu. Bugün Mimaki kesme çözümleri, tabela, display, tekstil, hazır giyim ve tüm dünyadaki endüstriyel işlerde bulunuyor.

Mimaki Eurasia